Özgür Özel'den yerel seçim açıklaması! Bu takımı şampiyon yaparım Özgür Özel'den yerel seçim açıklaması! Bu takımı şampiyon yaparım

CHP Grup Başkanı Özgür Özel, Kılıçdaroğlu'na yönelik istifa çağrılarına tepki gösterdi. Canlı yayında açıklama yapan Özgür Özel, “Parti içinde Kılıçdaroğlu istifa etsin diyen yok. Sosyal medyada var. Alınan sonuç, genel başkanımızı rencide edecek bir sonuç değil. Nefret yayan hesapların altını kazıyın AK Partili çıkar.” dedi.

İSTİFA ÇAĞRILARINA SERT TEPKİ

CHP Grup Başkanı Özgür Özel ''Sayın Genel Başkanının istifası ile ilgili bir tartışma duymuyorum. Partiler seçimi çok kötü sonuçla kaybedersiniz, fahiş hata sonucu kaybedersiniz lider istifa eder gider. CHP, %52'ye 48 bitmiş bu seçim.  Alınmış 25.5 milyon oy ve aldığımız oyların beklentileri, korkuları, endişeleri, umutları ve onları umutsuz bıraktığınızda karşınızdakinin nasıl zalim olduğunu bildiğiniz için. Biz bu seçimi 58'e 42 kaybetsek, başka bir iktidar davranışı refleksi görürsünüz. Şimdi başka, dağılıp paramparça olursak başka, bir arada dimdik olursak başka.” açıklaması yaptı.