Fatih Altaylı'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na ağır eleştiri! "Artık görüyoruz kimmiş 'gizli AKP’li" Fatih Altaylı'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na ağır eleştiri! "Artık görüyoruz kimmiş 'gizli AKP’li"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.  Röportaj sırasında ise ilginç bir olay yaşandı. Armağan Çağlayan’ın Eren Erdem'e söylediği sözler sosyal medyada gündem oldu.

MİLYONKERE TÜZÜK DEĞİŞTİ HİÇBİRŞEY DEĞİŞMEDİ

Röportaj sırasında Armağan Çağlayan Eren Erdem'e ''Ben 57 yaşındayım kaç yıldır oy kullanıyorum kaç kere oy kullandım bilmiyorum. Ama kaç kere CHP'nin ağzından 'Kurultayımızı yapıcaz tüzüğümüzü değiştiricez her şey çok başka olacak' lafını milyon kere duydum. Milyon kere kurultay yapıldı milyon kere tüzük değişti. Hiçbir şey değişmedi'' dedi.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN'DAN BOMBA YANIT: İKTİDARDAN DAHA STATÜKOCU BİR PARTİSİNİZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem ''Bakın bu sefer farklı. İnanın bana'' deyince Armağan Çağlayan “Statükoyla suçladığınız, Türkiye’de 21 yıldır iktidar olan partiden daha statükocu olduğunuzu kabul etmelisiniz. Bence CHP önce kendi gerçekleriyle yüzleşmeli ve kabul etmeli. Bir insan 6 dönemdir hala orda milletvekili ise çıkıp birisi bunun hesabını vermeli. Niye?” ifadelerini kullandı.