Serenay Sarkıya'nın annesi Ümran Seyhan kimdir? Ümran Seyhan kaç yaşında, ne iş yapıyor? Serenay Sarkıya'nın annesi Ümran Seyhan kimdir? Ümran Seyhan kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Katıldığı bir canlı yayında "En son tercihim seçime CHP listelerinden girmekti. Ondan önce üç partiye 'gelin birlikte girelim' dedim. İYİ Parti'ye teklif götürdüm, ‘Bu sağ seçmen CHP’ye oy vermez beraber olalım’ dedim. İYİ Parti'ye de; sayn Akşener'e de söyledim. Partilerimiz arasında görüşmelerimiz oldu. Üçlü; DEVA, Saadet, Gelecek. Olmayınca İYİ Parti'yle konuştum. Sonra Saadet Partisi ile tekrar konuştuk. Bütün yolları denedim. Dolayısıyla kimse dönüp de bizim oportinist bir tavır sergilediğimizi iddia edemez." diyen Ahmet Davutoğlu'na CHP'den yanıt gecikmedi.

Basın toplantısı düzenleyen CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Öztunç, Ahmet Davutoğlu'nun söylemlerini eleştirerek, "CHP listelerinden seçime girmeseymiş!" ifadesini kullandı.

"ŞİMDİ BOYLARININ ÖLÇÜSÜNÜ ALSINLAR"

Öztunç şu cümleleri kullandı: "Kendi görüşü... Saygı duyarız ama kimse Sayın Ahmet Davutoğlu'nu zorla CHP listelerinden aday yapmadı, kimse silah dayamadı. Gelecek yerel seçimlerde tek başlarına girip boylarının ölçülerini alsınlar."