CHP'li Özgür Özel'den AKP'li Mehmet Özhaseki'ye cevap!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin '100 kişiler, yanlarında 50 tane kamera var' sözlerinin ardından sosyal medya hesabından video paylaşarak Özhaseki'ye sert sözler söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin '100 kişiler, yanlarında 50 tane kamera var' sözlerine sosyal medya hesabından bir video paylaşarak cevap verdi.

Özel paylaştığı videoda  İlk 12 gün ortalıkta görünmeyen tüm imar aflarının mimarı Özhaseki şimdi de CHP'li belediyelerin emeğini yok saymak için yalana sarıldı. ‘100 kişi buradalar 50'si kameraman’ diyor. İzlesin değişik bir yöntemle cevap veriyoruz…” notunu düştü ve söz konusu videoda şunları dedi:

ÖZHASEKİ'YE CEVABI BÖYLE VERELİM DEDİK

“Bu videoda personeli ile yemek yiyen kişi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı. Hani Özhaseki diyor ya, ‘Cumhuriyet Halk Partililer 100 kişi geliyorlar, 50’si kameraman’... Genel başkanımız, Seyit Torun -Özhaseki’nin işini bizim partide yapan kişi-, bu da Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin sadece koordinasyon merkezinde yemek yiyen personel (koordinasyon çadırını göstererek), personel iki vardiya halinde yemek yiyor. Biz Özhaseki’ye cevabı böyle verelim dedik.

Bugün depremin 34’üncü günü ve Ankara Büyükşehir Belediyesi, 1000 kişiyle halen daha Kahramanmaraş’ta hizmet veriyor. ‘Gittiği yere 100 kişi gider, 50’si kameraman olur’ diyen Özhaseki’ye akşam yemeği ile cevap verelim dedik.”

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN