Ünlü oyuncu Murat Ünalmış dünyaevine girdi! Ünlü oyuncu Murat Ünalmış dünyaevine girdi!

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın sekiz yıllık evliliği, geçtiğimiz Temmuz ayında tek celsede son bulmuştu. Her fırsatta aşklarını dile getiren ve romantik pozlar veren ikiliden Ceyda Düvenci, boşanmayı isteyen tarafın Bülent Şakrak olduğunu söyledi.

İLK AÇIKLAMA GELDİ

Ani ayrılığın sonrasında Ceyda Düvenci, sosyal medya hesaplarından yaptığı ima dolu paylaşımlarla magazin gündemine bomba gibi düştü. Sunuculuğunu üstlendiği bir programda özel hayatına dair çarpıcı bir açıklama yapan Ceyda Düvenci, boşanma sürecine ilişkin açıklamada bulundu.

''EVET BİRAZ ZOR GEÇTİ AMA..''

Ceyda Düvenci "Hayatımın değiştiği bir yazdı. Şimdi iyiyim, evet biraz zor geçti ama herkesin artık iyi olduğu, yeni hayatlarımızda birbirimize uyumlanabildiğimiz, evlatların da artık her şeyi kabul ettiği, yavaş yavaş da yeni düzene alıştıkları bir sonbaharı karşılıyorum" şeklinde konuştu.

''YOLUNUZA KALDIĞINIZ YERDEN DEVAM ETMEK''

Güzel oyuncu, "Böyle oluyor bazen; hayatın içinde, beklemediğiniz değişiklikler, dönüşümler... Günün sonunda bütün duyguların hakkını vererek atlatmak sonra da yolunuza kaldığınız yerden devam etmek tabii ki ilişkileri de yıpratmadan belli saygı çerçevesinde koruyarak devam ettirebilmek" dedi.