Cenk Eren ile Sevilay Yılman arasındaki polemik büyüyor!

Şarkıcı Cenk Eren ile Gazeteci Sevilay Yılman arasındaki polemik büyüyor! Cenk Eren Afrika ve boşanma göndermeli tweetinden sonra bu kez de Sevilay Yılman'ın fotoğrafını paylaşarak Atatürk düşmanlarıyla dost olmakla suçladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şarkıcı Cenk Eren ile Gazeteci Sevilay Yılman arasındaki polemik devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Cenk Eren Gazeteci Sevilay Yılman'ın sokak köpekleri ile ilgili bir yazısının ardından Twitter hesabından paylaşım yaparak "Afrika da yaşadıkların tescilli bilgi belge fotoğraf yağıyor" demişti.

Cenk Eren bu kez de Sevilay Yılman'ın fotoğrafını paylaşarak "Atatürk düşmanlarıyla dost" dedi.

Cenk Eren'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

"Ben sana yıllarca nasıl arkadaş dedim ama bilmiyordumki senin dostlarını Allah beni kahretsin.Atatürk düşmanlarıyla dost olduğunu bilseydim sana selam verirmiydim."

Büyüyen polemiğe Sevilay Yılmandan henüz bir cevap gelmedi.

NE OLMUŞTU

Gazeteci Sevilay Yılman'ın geçtiğimiz günlerde, “Başıboş köpekler toplanmalı-uyutulmalı” konulu bir köşe yazısı kaleme alması üzerine şarkıcı Cenk Eren “Seni Afrika güzeli bel altı vurmak nasıl olur göreceksin….. Afrika da yaşadıkların tescilli bilgi belge fotoğraf yağıyor hadi devam et de tüm Türkiye kocanın seni niye boşadığını öğrensin." yazılı bir tweet paylaşarak Yılman'a göndermede bulunmuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN