Ali Yerlikaya'dan 'düzensiz göç' açıklaması: 1 Aralık'ta tüm Türkiye'de uygulayacağız Ali Yerlikaya'dan 'düzensiz göç' açıklaması: 1 Aralık'ta tüm Türkiye'de uygulayacağız

Demokrat Parti İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt ve Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü arasındaki 'günaydın' tartışması devam ediyor. Son olarak Cübbeli Ahmet, Enginyurt'u dinden çıkmakla suçlayarak nikah tazelemeye davet etmişti.

DP'li Enginyurt, Cübbeli Ahmet'in bu sözlerine Sözcü TV'de katıldığı canlı yayında cevap verdi. Selam vermeye karşı olmadığını ancak günaydın demenin de dinden çıkmak olmadığını savunan Enginyurt Cübbeli'ye çok ağır eleştirilerde bulundu. "Cübbeli cahil bir adamdır. Gün'ün öztürkçe kün'den geldiğini bilmiyor. Son okuduğu kitap inkilap tarihidir. Dokunulmazlığım bitince mahkemeye verip armutları toplayacakmış. Alıştı yanmaz terlik kefen satarak armut toplamaya" diyen Enginyurt nikah tazeleme konusunda da sert çıkarak "Sen nikah tazelemeyi iyi bilirsin, o kadar çirkin görüntülerin var ki..." dedi.