Demokrat Parti  İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medyadaki dikkat çeken paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Enginyurt bu kez de ardı arkası kesilmeyen akaryakıt zamlarını gündemine alarak eşekli bir paylaşım yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a isyan eden Enginyurt "Bundan sonra karar verdik yolculuğumuzu eşek ile yapacağız" dedi.

Enginyurt'un Twitter hesabından paylaştığı videosaki sözleri şu şekide:

Enver Aysever, Dilân Polat'ın o videosunu değerlendirdi: Ben her zenginden şüphe ederim Enver Aysever, Dilân Polat'ın o videosunu değerlendirdi: Ben her zenginden şüphe ederim

"Artık akaryakıt zamlarına ne cep yetiyor, ne can dayanıyor. Recep Tayyip Erdoğan AKP Genel Başkanı olarak sürekli zam üstüne zam yapıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da zamlardan haberi yok ki akaryakıt zamlarına dur demiyor. Artık çare nedir diye düşündük, taşındık. Bundan sonra karar verdik yolculuğumuzu eşek ile yapacağız.

Recep Tayyip Erdoğan, bizi yüz yıl geriye götürdün ya, seni tebrik ediyorum, kutluyorum. Bu zamlardan sonra hakikaten binebileceğimiz tek şey bu eşek kaldı ama buna da yazık etmemek için, hayvana da zulmetmemek için sadece şimdilik eşekle beraber olduğumuzu gör de sen bizi ne hallere düşürdün, hesabını sen ver.

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şikayet ediyorum. Akaryakıt zamlarına son verin. Yoksa millet perişan."