Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt İlker Karagöz'le Çalar Saat'in konuğu oldu. Canlı yayında yaptığı açıklamalarda dikkatleri üzerine çeken Cemal Enginyurt Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi. Erdoğan'a seslenen Enginyurt 'Konuşmaya gelince Ebu Bekir gibiler yaşantıya gelince Ebu Cehir gibiler' dedi.

Cemal Enginyurt yaptığı açıklamada ''Ya Recep Abi kimi kandırıyorsun ya! Alan el veren eli görmeyecek diyerek kafa mı buluyorsun bizimle? Depremzedelere cebinden çıkarttığın 200'lük paraları kameraların önünde dağıtan sen değil misin ya? Oyuncak fırlattın milletin kafasına. Konuşmaya gelince Ebu Bekir gibiler yaşantıya gelince Ebu Cehir gibiler'' dedi.

HİZBULLAH BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR

HÜDA-Par ile ilgili görüşleri sorulan Cemal Enginyurt ''Hizbullah bir terör örgütüdür. Gaffar Okan ve 5 polisi şehit etmiş bir terö örrgütüdür. Hizbullah Gonca Kuriş başta olmak üzere kadınlarda dahil domuz bağı ile bağlayarak kafalarına kurşun sıkarak öldüren alçak bir terör örgütüdür. Dolayısıyla Hizbullah'ın terör örgütü olmadığını söyleyen teröre hizmet etmektedir.'' dedi.