Komedyen Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu ile aralarındaki nafaka tartışmasını mizahi bir dille yeni gösterisinde sahneye taşıdı. Yılmaz, oğlu Kemal'e mal varlığından annesine bahsetmemesi gerektiğini esprili bir şekilde anlattı.

Yılmaz, uzun yıllardır eski eşine ödediği 10 bin dolarlık nafakanın TL'ye çevrilmesini talep ediyor. Bu konuda yaşadığı deneyimleri seyircileriyle paylaşan Yılmaz, şöyle devam etti:

"Geçenlerde oğlum Kemal, internetten malvarlığımın 20 milyon dolar olduğuna dair bir haber okumuş. Bana, 'Baba doğru mu?' diye sordu. 'Annenin haberi yok değil mi? Haberi sakın ona gösterme' diye uyardım. Biliyorsunuz, ömür boyu nafaka söz konusu." Yılmaz'ın bu sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Yılın aşkı ortaya çıktı! Tuba Ünsal Hindistan’ın en zengin iş insanı Shirish Saraf ile birlikte Yılın aşkı ortaya çıktı! Tuba Ünsal Hindistan’ın en zengin iş insanı Shirish Saraf ile birlikte

NE OLMUŞTU?

Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun 2012'de başlayan ve 20 ay sonra sona eren evliliklerinde, Yılmaz boşanma sürecinde Yağtu'ya tazminat olarak gayrimenkuller, lüks araç ve nakit para ödemişti. Ancak dolar kurundaki dalgalanmalar nedeniyle Yılmaz, nafakayı TL cinsinden ödemek istemiş ancak mahkeme kararı talebini reddetmişti.

Editör: Nigar Topcu