Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın son gösterisinde yaşanan taşkınlık, sahneyi terk etmesine neden oldu. Gösteri sırasında bir izleyicinin sürekli bağırması ve gösteriyi sabote etmesi üzerine Yılmaz, gösteriyi durdurup kulise çekildi. Sorun yaratan izleyicinin salondan çıkarılmasının ardından, Cem Yılmaz sahneye geri döndü. Olay, sosyal medyada hızla yayılırken, gösteride yaşanan bu anlar geniş yankı uyandırdı.

Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’i Doğukan Güngör yeni aşkı ile yakalandı! Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’i Doğukan Güngör yeni aşkı ile yakalandı!

BAŞTA SİYASİ TARTIŞMA SANILDI AMA...

Gösteride yaşanan taşkınlık, sosyal medyada farklı yorumlara neden oldu. Bazı izleyiciler, Cem Yılmaz'ın “Hoşgeldiniz CHP’liler” ifadesinden sonra sahneyi terk etmesinin siyasi bir mesaj olarak algılandığını dile getirdi. Ancak, gösteride bulunan başka bir izleyici, sosyal medyada yaptığı açıklamada olayın siyasi olmadığını, asıl sebebin bir kadının sürekli bağırarak dikkat çekmeye çalışması olduğunu belirtti. İzleyiciye göre, kadın izleyici sürekli olarak "Evet ben de! Aynen ben!" gibi ifadelerle bağırınca, gösteride rahatsızlık oluştu ve Cem Yılmaz, durumu düzeltmek için sahneyi terk etmek zorunda kaldı.

Editör: Nigar Topcu