Ünlü Astrolog Dinçer Güner açıkladı! Sürprizlerle, aşklarla, seyahatlerle dolu bir hafta Ünlü Astrolog Dinçer Güner açıkladı! Sürprizlerle, aşklarla, seyahatlerle dolu bir hafta

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, HaberTürk TV'de yayınlanan 'Nedir Ne Değildir?' programına konuk oldu. Programda Cem Küçük, "İstanbul ve Ankara'da kimin başarı şansı daha yüksek? Mücadelenin merkezi neresi olacak?" sorusuna ilgi çekici bir yanıt verdi. Cem Küçük, AK Parti'nin emekli maaşları nedeniyle oy kaybedeceğini düşündüğünü ifade etti.

Uzun süredir tartışma konusu olan 7.500 liralık emekli maaşının, milyonlarca emeklinin zor günler geçirmesine sebep olduğunu belirten Cem Küçük, AK Parti'nin yerel seçimlerde zorluk yaşayacağını ve oy kaybedeceğini söyledi. İYİ Parti seçmeninin İstanbul ve Ankara'da Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a oy vereceğini öngören Küçük, İzmir'de ise CHP'nin kazanacağını düşündüğünü belirtti. Anadolu'da AK Parti'nin rahat bir şekilde seçimleri kazanabileceğini ancak oy oranının düşeceğini düşündüğünü ifade eden Küçük, AK Parti'nin emekliler nedeniyle oy kaybedeceğini söyledi. Cem Küçük, Erdoğan'ın temel amacının İstanbul'u kazanmak olduğunu da ekledi.

Cem Küçük konuya ilişkin "İYİ Parti seçmeninin, İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a oy vereceğini düşünüyorum. İzmir'de CHP'nin karşısına AK Parti, MHP İYİ Parti birleşse dahi CHP'nin kazanacağını düşünüyorum. Benim yerel seçim tahminim şu; AK Parti'nin Anadolu'yu rahat alacağını ama oyunun düşeceğini düşünüyorum. AK Parti emeklilerden dolayı oy kaybedecek. AK Parti, İstanbul ve Ankara'yı almak istiyor. Erdoğan'ın temel amacı İstanbul." ifadelerini kullandı.