Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Celal Çelik, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 1 milyon TL'lik manevi tazminat davası açtıklarını açıkladı.

Yeni Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu kimdir? Abdulkadir Uraloğlu nerelidir, eski görevi nedir? Yeni Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu kimdir? Abdulkadir Uraloğlu nerelidir, eski görevi nedir?

Çelik, "Montajcıbaşından yani Erdoğan'dan; Montaj video sahtekârlıklarının hesabını sormak üzere davamızı açtık! Ancak bu kez Erdoğan’ın ederini gözetmedik!" dedi.

İşte Celal Çelik'in paylaşımı:

CELAL ÇELİK: MONTAJCIBAŞI ERDOĞAN'A DAVA AÇTIK

“Genel Başkanımız ve 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatı gereğince; Türk tarih ve kültürü ile özdeşleşmiş ‘Mertçe Mücadele’ etik değerinden bihaber olan, Müfteriliği ise değer olarak benimseyip içselleştirmiş bulunan, Montajcıbaşından yani Erdoğan'dan; Montaj video sahtekârlıklarının hesabını sormak üzere davamızı açtık! Ancak bu kez Erdoğan’ın ederini gözetmedik! Kişiliğine biçilen değeri aşarak, 1 Milyon TL miktarlı olarak dava açma yoluna gittik: Şehitlerimizin çocuklarına eğitim bursu olarak dağıtılmak üzere.”