"Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin ünlü karakteri Caroline olarak tanınan Wilma Elles'in eski eşi iş insanı Kerem Göğüş ile arasında nafaka konusunda bir anlaşmazlık yaşanıyor. Göğüş, Elles'in maddi durumunun kendisinden daha iyi olduğunu iddia ederek ödediği 1500 Euro'luk nafakanın kaldırılması veya en azından 4 bin TL'ye indirilmesi için mahkemeye başvurdu. Sabah gazetesinde yer alan haberde, Göğüş'ün çocukları için ödediği miktarın fazla olduğunu ve Elles'in maddi durumunun daha iyi olduğunu savunduğu belirtiliyor. Göğüş, nafakanın tamamen kaldırılmasını veya en azından 4 bin TL'ye indirilmesini talep ediyor.

Ünlü iş insanı Emir Murat Özdilek'in eşi Melis Özdilek tekrar boşanma davası açtı Ünlü iş insanı Emir Murat Özdilek'in eşi Melis Özdilek tekrar boşanma davası açtı

Harcamalar Türk Lirası

İşadamı, nafakanın Euro bazında ödediğini ancak çocuklarının İstanbul'da yaşadığını ve harcamalarının Türk Lirası olmasının göz önünde bulundurarak karar verilmesini talep etti.

Hiçbir Zaman Bir Kuruş Nafaka Ödemedi

Bu olayların ardından Wilma Elles Instagram hesabın eski eşinin hiç nafaka ödemediğine dair paylaşım yaptı. Elles paylaşımında, ''Kerem Göğüş hiçbir zaman bir kuruş nafaka ödemedi. Onun bir ödeme alışkanlığı yok, icra listesinde 245 TL elektrik borcu bile yazıyor. Para kazanıyor ama kendi çocuklarına bir tane kıyafet bile almadı yıllarca.'' ifadelerine yer verdi.

Wilmaellespaylaşım

Editör: Şevval Başçakır