Canlı yayında depreme yakalanan Lütfi Kaşıkçı'dan açıklama! Vicdanınız kurusun

Hatay'da meydana gelen iki deprem sonrası çok konuşulan bir olay yaşanmıştı. MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, depremin yaşandığı anlarda açıklama yaparken ikinci bir depreme canlı yayında yakalanmış ve bölgeden koşarak uzaklaşmıştı. Konuyla ilgli açıklama yapan Lütfi Kaşıkçı isyan etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Hatay 6.4 ve 5.8 şiddetinde iki depremle sarsılmıştı. Deprem sorasında canlı yayında olan birçok kanal tarafından anbean kaydedildi. O yayınlardan biri de MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı'nın katıldığı yayındı. 

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, depremin yaşandığı anlarda bölgedeki çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunuyordu. Kaşıkçı'nın deprem başladığı anda panikle koşarak uzaklaştığı anlar canlı yayına yansımıştı. Yardım dağıtım merkezinde yapılan çalışmalara ilişkin bilgi veren Kaşıkçı, şiddetli sarsıntı sonrası panikle kaçtı.

Yayını bırakıp kendisini binanın dışına atan Kaşıkçı bu görüntülerin ardından eleştiri konusu olmuştu. Kaşıkçı, eleştirilere sosyal medyadan paylaştığı bir video ile yanıt verdi.

Hatay'da yıkılan bina enkazlarına ait görüntüleri paylaşan Kaşıkçı, paylaşımında "Böyle bir şehirden çıktım. Vicdanınız kurusun. Rabbim hiç bir kulunu böyle bir acı ile imtihan etmesin."  ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN