İstanbul'da adı belirlenemeyen bir camide alkol kullandığı görselleri sosyal medya hesabından pişkince paylaşan Sefa Yasin Ö., paylaşımında "3200 cami içinde hangi cami olduğunu bulabilirlerse..." demişti. 

Yazar kadın eski kocasını ekmek bıçağıyla öldürdü! 'Şeref meselesi...' Yazar kadın eski kocasını ekmek bıçağıyla öldürdü! 'Şeref meselesi...'

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, şahsın yakalandığına dair görüntüler paylaşıp şu sözleri kullanmıştı:

"Sosyal medyada camide alkol kullandığını gösterir fotoğraf paylaşan ve '3200 cami içinde hangi cami olduğunu bulabilirlerse...' diye yazan S.Y.Ö. adlı şahıs İstanbul'da emniyet mensuplarımızca yakalanmıştır. Kahraman Türk polisi her suçluyu bulup yakaladığı gibi bu şahsı da bulup yakalamıştır, adalete teslim etmiştir. Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin."

Sefa Yasin Ö.'nün emniyete verdiği ifade ortaya çıktı. Ateist olduğunu, dinle herhangi bir ilgisinin olmadığını söyleyen Ö.'nün şunları söylediği ifade edildi:

ATEİSTİM CAMİ BENİ İLGİLENDİRMEZ

"Yüksek alkolün etkisiyle yaptım. Ben ateistim, cami beni ilgilendirmez. Yaptığımdan pişmanım. İçeride namaz kılan son bir kişi kalmıştı, o çıktıktan sonra bunu yaptım. Özür diliyorum"