Televizyon programcısı, müzisyen ve gezgin Ayhan Sicimoğlu teknesinde çalışan bir gencin parasını vermeden işten çıkardığı iddiaları ve çalışana tokat attığı görüntülerin ortaya çıkmasının ardından açıklama yaptı.

Bülent Ersoy’dan şok eden açıklama: Kendisini o cünup haliyle kapıya koydum! Bülent Ersoy’dan şok eden açıklama: Kendisini o cünup haliyle kapıya koydum!

Sosyal medyada gündem olan iddialara karşı çıkan Sicimoğlu, konuyla ilgili Instagram hesabından şu "Sevgili dostlar, karşı karşıya kaldığım bir kumpas ve şantajla ilgiliyim. Videolar montajlanmış ve eksik. Bana hakaret edildi ve bana iterek kafa vurulmaya çalışıldı. Fiziksel saldırıya dair video yok veya çekilmedi." ifadelerini kullandı. Ünlü sanatçı açıklamasına "73 yaşındayım, kendimi korumam gerekti. Olayın hemen ardından polise başvurdum. Bu şahıstan ve konu hakkında yanlış müdahalede bulunan üçüncü şahıslardan yasal yollardan hesap sorulacak. Büyük miktarda para istendi, şantaja uğradım ve boyun eğmedim. İşte olayın özeti..." sözleriyle devam etti.

Editör: Nigar Topcu