Bennu Gerede ile 2010-2011 yılları arasında evli kalan Cem Büyükhanlı, İstanbul Bebek'teki evinde ölü bulundu. Büyükhanlı'nın ölüm nedeni henüz belirlenemedi.

Büyükhanlı Holding'in varisi olan Büyükhanlı, yaklaşık bir hafta önce akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle hastaneden taburcu edilmişti. Komşuları tarafından evinde ölü bulunan Büyükhanlı'nın ölüm nedeni, Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan değerlendirmenin ardından açıklanacak.

Cem Büyükhanlı, özellikle eski eşi Bennu Gerede'den boşandıktan sonra gece hayatlarıyla sık sık magazin gündemine geldi. Büyükhanlı, başka ünlü isimlerle ilişkiler yaşamış ve bazen bu ilişkiler magazin manşetlerinde yer aldı. Büyükhanlı, bir süre modacı ve gazeteci Zeynep Tunuslu ile beraberlik yaşamış ve Tunuslu da bunu onaylamıştı. Ayrıca Büyükhanlı, iş insanı Hasan Sel'in kızı Melis Sel ile de aşk yaşamasıyla da gündem olmuştu.

CEM  BÜYÜKHANLI KİMDİR?

Cem Büyükhanlı Kimdir? Kaç Yılında Nerede Doğdu?

Cem Büyükhanlı, Türk oyuncu ve modeldir. 1987 yılında İstanbul'da doğan Büyükhanlı, genç yaşlardan itibaren tiyatro ve oyunculuk alanında yeteneğini göstermiştir. Uzun yıllar boyunca çeşitli reklam projelerinde yer almış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Profesyonel kariyerine, 2008 yılında katıldığı "Survivor Türkiye Yunanistan" yarışması ile başlayan Cem Büyükhanlı, bu deneyimden sonra televizyon dünyasında adını duyurmuştur. Takip eden yıllarda çeşitli dizi ve sinema projelerinde rol almış olan Büyükhanlı, oyunculuk yeteneği ve çekici görünümüyle seyirci tarafından beğenilmektedir.

Cem Büyükhanlı, son olarak "Kalk Gidelim" adlı televizyon dizisinde başarılı bir performans sergilemiştir. Ayrıca, birçok marka için modellik yapmış ve başarılı kampanyalara imza atmıştır.

O il için valilik uyarısı, fırtına çıkabilir O il için valilik uyarısı, fırtına çıkabilir

Cem Büyükhanlı Bennu Gerede ile boşanması ve sonrasında kendisini gece hayatına vermesi ile magazin gündeminde büyük yer tutmuştu.