Özellikle giydikleri ile gündeme gelen Buse Terim, evliliği ile de göz önünde olan ünlülerdendi. Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı boşanma kararı alarak herkesi şaşırttı. İki kızları olan Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı daha önce de boşanmanın eşiğinden dönmüş ve evliliklerine ikinci bir şans vermek istemişti.

Buse Terim Boşanıyor

Magazin dünyasında da bomba etkisi bu haber sonrası herkes Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı neden boşandı diye sormaya başladı. 

Ev sahibi Nuri Alço'yu dava etti! Ödediği kira şoke etti Ev sahibi Nuri Alço'yu dava etti! Ödediği kira şoke etti

BUSE TERİM 10 YILLIK EVLİLİĞİNİ BİTİRİYOR

Teknik direktör Fatih Terim ile Fulya Terim'in küçük kızları Buse Terim, 2014'te iş insanı Volkan Bahçekapılı ile görkemli bir düğün yaparak dünyaevine girmişti. Ünlü çift ilk çocukları Nil'i 2016’da, ikinci kızları Naz'ı ise 2018'de kucaklarına almıştı.

Buse Terim Boşanıyor 2

Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı 10 yıllık evliliklerinin ardından geçen aylarda birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bırakmıştı. Bu durum boşanacaklar söylentisine neden oldu ama daha sonradan vazgeçip evliliklerine ikinci bir şans verdi çift. 

Milliyet'in haberine göre o şans da işe yaramadı ve Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı evliliklerini bitirme kararı aldı. Buse Terim’in ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması’ gerekçesiyle açtığı anlaşmalı boşanma davası bugün (26.03.2024) saat 10.15’te İstanbul 3. Aile Mahkemesi’nde görülecek.

Editör: Hatice Kübra