Online ticaret markası Trendyol ile Finansbank arasında özel bir iş birliği anlaşması yapıldı. Bu anlaşma ile Trendyol kredi kartı sahibi olanlar büyük fırsatlar yakalıyor. CardFinans Trendyol kartı, bonuslar, nakit iadeleri, kampanyalar ve taksit seçenekleri gibi avantajlar Peki Trendyol kart nasıl çıkartılır? CardFinans Trendyol kartı fırsatları nelerdir? Cardfinans Trendyol başvurusu nasıl yapılır? 

CardFinans Trendyol alışverişleri için kart başvurusu nasıl yapılır?

CardFinans Trendyol alışverişeri için kart başvurusu yapmak çok kolay. Öncelikle Trendyol uygulamasına giriniz. Trendyol uygulaması üzerinden bankanın internet sitesinde yönlendirilecekseniz. Böylelikle CardFinans Trendyol kartı başvurusunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Başvurunuzdan sona talep ederseniz size fiziki olarak bir kart gönderilecektir. Ancak kartın gelmesini beklemeden QNB Mobil’e girip kart bilgilerinizle alışverişinize hemen başlayabilirsiniz.

CardFinans Trendyol kredi kartı ücretli mi?

CardFinans Trendyol kredi kartı eğer yukarıda belirttiğimiz gibi Trendyol uygulaması üzerinden yönlendirildiğiniz bankanın internet sitesi üzerinden yapacağınız başvuruların yıllık kart aidati ücretsizdir. Bu kartı yalnızca Trendyol alışverişlerinizde değil, normal bir kredi kartı gibi her alanda kullanabilirsiniz.

Cardfinans Trendyol kredi kartı kullanmanın avantajları nelerdir?
CardFinans Trendyol kredi kartı kullanmanın avantajlarını şöyle sıralayabiliriz: "Trendyol'un sunduğu CardFinans Trendyol kartı özellikleri şunlardır: Peşin fiyatına 6 taksit, ömür boyu kart ücreti yok, 2 kat hızlı puan kazanma ve Elite olma imkanı, koşulsuz şartsız 200 TL anında nakit, yemek siparişlerinde %5 kazanç, diğer Trendyol alışverişlerinde %1 kazanç, birçok markada özel indirimler, faizsiz 3 taksit ve anında iade seçeneği."

CardFinans Trendyol kredi kartı ile ek takst fırsatı

Yukarıdaki avantajların yanı sıra ek taksitte mevcuttur. Bu kampanya ise CardFinans Trendyol başvuruları kabul edilen müşterilere yönelik geçerlidir. Trendyol harcamalarınızda taksit yasaklı sektörler dışında peşin fiyatına 3 ya da 6 taksit seçeneği sunarak işlem yapmanıza olanak tanır. Ayrıca CardFinans Trendyol ile her ekstre dönemi boyunca 50 TL ile 6.000 TL arasındaki Trendyol taksitli harcamalarına faizsiz ek taksit ekleme imkanı sunulur; bu ek taksitler 4'e kadar olabilir ve harcama tutarına göre belirlenir: 1.500 TL'ye kadar olan harcamada 1 taksit hakkı, 1.501 - 3.000 TL arası harcamada 2 taksit hakkı, 3.001 - 4.500 TL arası harcamada 3 taksit hakkı, 4.501 - 6.000 TL arası harcamada ise 4 taksit hakkı kullanılabilir.

Trendyol'da peşin fiyatına 6 taksit!

CardFinans'ınızla Trendyol'dan 31 Ağustos 2023'e kadar yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit, 3.000 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 6 taksit fırsatı! 

Kampanya kapsamında, 31 Ağustos 2023'e kadar Trendyol'da QNB Finansbank POS’undan CardFinans’ınızla yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit, 3.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir. İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.
Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
Trendyol'un sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi www.trendyol.com sitesinde bulabilirsiniz. QNB Finansbank A.Ş’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında trendyol.com’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler trendyol.com’un müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
QNB Finansbank A.Ş.; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.

CardFinans Trendyol’da ömür boyu kart ücreti YOK! 1.000 TL’ye varan Trendyol ParaPuan hediye

Hoş Geldin Kampanyası kapsamında Trendyol’da tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri harcamanıza 100 TL olmak üzere toplamda 1.000 TL’ye varan Trendyol ParaPuan hediye, üstelik ömür boyu kart ücreti yok!*

CardFinans Trendyol ile harcadıkça kazanın! Trendyol Yemek’te %5, diğer Trendyol alışverişlerinize ise %1, toplamda aylık 50 TL’ye varan Trendyol ParaPuan kazanın!

Benzine büyük indirim! 27 Eylül 2023 Çarşamba güncel akaryakıt fiyatları Benzine büyük indirim! 27 Eylül 2023 Çarşamba güncel akaryakıt fiyatları

Önce alın, deneyin, beğenmezseniz satıcı dönüşünü beklemeden anında iadenizi her ay 1.000 TL’ye kadar kartınıza yansıtın! Param ne zaman iade olacak diye beklemeyin, alışverişinize kaldığınız yerden devam edin.
Trendyol’dan kampanya koşulları dahilinde faizsiz 6 taksitle alışveriş yapabilir, taksitli harcamalarınıza özel sonradan faizsiz ve ücretsiz ek taksit de yapabilirsiniz!

Trendyol ParaPuan, Trendyol işlemlerinde kazanılan ve Trendyol’da kullanılabilen ParaPuan’dır. Maliyeti QNB Finansbank tarafından karşılanmaktadır.

Kampanyalarımızın detaylarına, sürelerine ve koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.