Komedyen Şahan Gökbakar, AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Kerem Kınık'a cevap verirken kendisi için kullandığı ‘Recep İvedik tiplemesi’ ifadesine “Keşke Recep İvedik’in bazı özellikleri hepinizde olsa” sözleriyle cevap verdi.

BÜLENT TURAN'DAN TEPKİ

AK Partili Bülent Turan tartışma yaşadığı isimlerle sürekli polemiğe giren Kerem Kınık'a tepki göstermişti. Bülent Turan açıklamasında  “Allah aşkına “Şahancım” ne, “bulaşmak” ne? Bu nasıl bir üslup? Yok mu sizin avukatınız/basın danışmanınız açıklama yapılacaksa yapsın! Göreviniz Recep İvedik tiplemesiyle bu seviyede bir polemik midir? Sadece işinize odaklansanız artık!” ifadelerini kullanmıştı.

ŞAHAN GÖKBAKAR'I KIZDIRDI

AK Partili Bülent Turan'ın Recep İvedikli paylaşımı ise Şahan Gökbakar'ı kızdırdı. Gökbakar Bülent Turan'a seslenerek 'Bülent Turan ben Recep Ivedik tiplemesi değilim. Adim Şahan Gökbakar. Komedyenim. Sizi, "Osman Öcalan TRT ye çıkmadı, TRT Kürdiye çıktı" diyerek hepimize kahkaha attiran mukkemel şakanızdan taniyorum.Bu arada keşke Recep Ivedik'in bazi ozellikleri hepinizde olsa.Iyi pazarlar' dedi.