Kızılay'ın başkanı Kerem Kınık'ın yaptığı paylaşımlar tartışma yaratmaya devam ediyor. Özellikle oyuncu Şahan Gökbakar ile sürekli polemiğe giren Kerem Kınık'ı bu kez AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan fırçaladı.

Kızılay Başkanı Kerem Kınık yaptığı paylaşımda Şahan Gökbakar'ın sözlerine tepki göstererek “Şahancım ne güzel biz deprem bölgesinde sen Marmariste birbirimize bulaşmadan yaşamaya başlamıştık. Ama bu müfteri ifaden beni cevaba mecbur etti. @muratagirel’in yazısına cevabım aşağıda. Bu arada davetimiz baki gel depremzedelerimize birlikte hizmet edelim. Hem devletimiz ve gönüllüler sahayı çok hızlı toparladı ilk zamanlarda duyduğun endişeler de yok artık merak etme.” demişti.

Bu açıklamaları gören Bülent Turan'dan Kerem Kınık'a tepki geldi. Kerem Kınık’ın son tweet’ini alıntılayan AKP Grup Başkan Vekili Bülent Turan “Allah aşkına “Şahancım” ne, “bulaşmak” ne? Bu nasıl bir üslup? Yok mu sizin avukatınız/basın danışmanınız açıklama yapılacaksa yapsın! Göreviniz Recep İvedik tiplemesiyle bu seviyede bir polemik midir? Sadece işinize odaklansanız artık!” dedi. Bülent Turan'ın açıklamaları ise sosyal medyada gündem oldu.