Gazeteci Buket Aydın Ebrar Karakurt hakkında bir paylaşım yaparak "Şu Ebrar Karakurt muhabbetinden ben çok sıkıldım. Siz sıkılmadınız mı? Kesin olan bir şey var çok iyi bir oyuncu. Ama her galibiyetten sonra kişisel laf sokma olayına girmemesi gerek. Yaşı daha küçük anlıyorum; üzerine gelindikçe cevap verme ihtiyacı hissediyor. Ama çok düşünmeden ve nereye gideceğini anlamadan sergilediği davranışlarla tepkileri arttırmanın ötesine geçemiyor" ifadelerini kullanmıştı.

Sanatçı Yeşil Salkım, ise gazeteci Buket Aydın'ın Ebrar Karakurt hakkında yaptığı paylaşımı alıntılayarak, tartışma yaratan bir açıklama yapmıştı. Yeşim Salkım "Buket kapa çeneni artık çok ve boş konuşuyorsun haydi herkes hesap kitap yapıp konuşacak diye bir kaide yok yeter yaşıtlarınla herkes kendi yatak odasından sorumlu bilmem anlatabildim mi?! En azından alın teriyle para kazanıyor yatak teriyle değil" demişti.

BUKET AYDIN'DAN YANIT GECİKMEDİ: BEN SPOR HOCASIYLA TERLEMEDİM

Yeşil Salkım'ın açıklaması sonrası Buket Aydın'dan yanıt geldi. Buket Aydın Yeşim Salkım'ın daha önce hakkında çıkan bir haberin görselini paylaşarak ''Ebrarın üzerine gidilmesini doğru bulmadığımı fevri çıkışlarının gençliğine verilmesini söylediğim tweeti bile küçük beyninizle nerelere çekmişsiniz. Övündüğü tek şey boşandığı (sepetlendiği) kocaları olan bir teyze var ona da cevabımı mahkemede vereceğim. Yatak teri alın teri falan bir şeyler saçmalamışsın 19 yaşımdan beri çalışıyorum ama seni de anlıyorum kişi kendinden bilir işi ben spor hocasıyla terlemedim canlı yayındaki spot ışıkları ile terledim. Her okuduğuna inanacaksan o zaman bu haberi hatırla. Haydi iyi geceler'' ifadelerini kullandı.

O il için valilik uyarısı, fırtına çıkabilir O il için valilik uyarısı, fırtına çıkabilir