Bursa'da mide bulandıran olay! Döve döve o fotoğrafı sildirdiler Bursa'da mide bulandıran olay! Döve döve o fotoğrafı sildirdiler

Turkcell'de yeni yönetim kurulu belirlendi. Boğaziçi Üniversitesi rektörü Naci İnci yönetim kuruluna atandı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Yavuzyılmaz atama kararıyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Naci İnci'nin alacağı maaşı açıkladı.

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamaya göre, Turkcell Yönetim Kurulu Üyesi Sir Julian Horn-Smith ile Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri Afif Demirkıran ve Hüseyin Arslan görevinden ayrıldı.

Bu isimlerin yerlerine Arda Ermut Turkcell Yönetim Kurulu Üyesi olurken, Prof. Dr. Mehmet Naci İnci ve Prof. Dr. İdris Sarısoy Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Kazancı, “Daha da güçlü bir takım olarak, üretmeye ve ülkemiz için yatırım yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Yavuzyılmaz: Yaparsa AK Parti yapar!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Yavuzyılmaz atama kararıyla ilgili X hesabıdan açıklama yaptı "Boğaziçi Rektörü Mehmet Naci İnci’nin aynı zamanda Turkcell Yönetim Kurulu Üyesi yapıldığını tespit ettik. Turkcell’den alacağı aylık ücret: 150.000TL" dedi. Yavuzyılmaz, kaynak olarak, Turkcell Genel Kurul Toplantı Tutanağı, KAP. tutanaklarını paylaştı. 
 

Editör: Aliye Tulum