Bitcoin'de aylar sonra bir ilk! Bitcoin'de son durum ne? Ethereum ve Altcoin ne kadar oldu? Kripto para piyasasında son durum

Vatandaş kripto para piyasalarında son durumu araştırıyor. Yükselişini sürdüren Bitcoin beş ay sonra ilk kez 23 bin doların üzerine çıktı. Peki Bitcoin ne kadar? Ethereum ve Altcoin'lerde son durum ne? BTC, ETH ve XRP kaç dolar/TL oldu? İşte kripto para piyasalarında son durum.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kripto para piyasalarında hareketli saatler yaşanıyor. Bitcoin son 24 saatte yüzde 10 yakın artışla ağustos ayından beri ilk kez 23 bin doların üzerine çıktı. Bitcoin'in son bir haftadaki artışı yüzde 16'yı buldu.  Peki kripto para biriminin son 24 saatteki yükselişi ne kadar? Bitcoin ne kadar? Ethereum ne kadar oldu? İşte ayrıntılar..

En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) Ağustos 2022'den bu yana ilk kez 23 bin dolar seviyesinin üzerine çıktı. Lider kripto para birimi böylece son 24 saatte yüzde 10'dan fazla değer kazanmış oldu. BTC, şu sıralarda 23 bin 117 dolardan işlem görüyor.

Ethereum ne kadar oldu?

Ethereum da yüzde 6,6 artışla 1.658 dolara yükselirken, son bir haftadaki artışı yüzde 14'ü geçti. XRP'de de yüzde 4,2'lik artış yaşandı. XRP'nin değeri 41 sentin üzerini gördü. Dogecoin'de ise artış yüzde 1,2'de kaldı. Dogecoin'in fiyatı 8 sente yükseldi.

Dogecoin'de ise artış yüzde 1,2 ile sınırlı kaldı ve fiyatı 8 sente yükseldi.

PİYASA BÜYÜKLÜĞÜ 1 TRİLYON DOLARIN ÜZERİNDE

CoinGecko verilerine göre, kripto para piyasalarının toplam değeri son 24 saatte yüzde 7,66 artışla 1,09 trilyon dolara çıktı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN