İlk kez iki sezon önce ekranlara gelen ve Cuma akşamları ATV'de yayınlanan "Ateş Kuşları" dizisinin akıbeti uzun süredir merak konusuydu. Geçtiğimiz aylarda dizi için final kararı alınmıştı, ancak daha sonra bu karar ertelenmiş ve dizi sezon sonuna kadar uzatılmıştı. İşte ertelenen finalin detayları sonunda netleşti. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, "Ateş Kuşları" 54'üncü bölümle seyircisine veda edecek. Bu hafta 52'nci bölümü ekranlara gelecek olan dizide final heyecanı şimdiden başlamış durumda.

Bozdağ Film imzalı dizinin oyuncu kadrosunda İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik ve Erdem Şanlı gibi isimler yer alıyor. Dizide kendilerine "Köksüzler" diyen, en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, biri kız, biri otistik, beş sokak çocuğunun bir araya gelerek yaşadığı dramatik ve zorlu süreç anlatılıyor. Çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla başlayan hikaye, çocukların imkansızlıklara, zorluklara ve kadere karşı koyarak kendi yollarını bulmalarını konu alıyor.

Ünlü fenomen Kadir Ezildi evleniyor! İşte müstakbel eşi Ünlü fenomen Kadir Ezildi evleniyor! İşte müstakbel eşi

Şimdi, dizinin hayranları "Ateş Kuşları"nın nasıl bir final yapacağını ve karakterlerin akıbetini merakla bekliyor. Sezon sonuna kadar sürecek olan dizi, bakalım nasıl bir kapanışla seyirciye veda edecek? 

Editör: Nigar Topcu