Biberin kilosunu gören Armağan Çağlayan: Nutkum tutuldu

YouTube kanalında yayınlanan videolarla adından söz ettiren başarılı yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak biber fiyatlarına isyan etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başarılı yapımcı Armağan Çağlayan, sivri biberin kilosunun 60 TL olmasına tepki göstererek, "Nutkum tutuldu" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesaplarından sık sık gündeme dair yaptığı yorumlarla adından söz ettiren ayrıca kanser hastalığıyla mücadele eden Armağan Çağlayan, Twitter hesabından sivri biberin fiyatına isyan ederek "Sivri biberin kilosu 60 TL! Nutkum tutuldu" ifadelerini kullandı. Çağlayan'ın paylaşımı kısa sürede gündem oldu. Takipçileri sebze ve meyvelere gelen zamları paylaşmaya başladı.

DEPREM SONRASI BELEDİYEDEN ALDIĞI CEVABA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

İstanbul'da oturduğu evin depreme dayanıklı olup olmadığını öğrenmek isteyen Çağlayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda belediyeye başvurduğunu ancak defalarca kez olumsuz cevap aldığını söyleyerek "Bir de şöyle bir şey var. İstanbul'da oturduğum evi kontrol ettirmek için defalarca belediyeye başvurdum. Her seferinde aynı yanıtı aldım: '1999 depreminden sonra yapılan binalar sağlam, onları kontrol etmiyoruz!' Ve kontrol ettirmeyi başaramadım" demişti.

 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN