Beşiktaş'ta alınan peş peşe kötü sonuçların ardından başkan Hasan Arat dün tesislere giderek sert bir konuşma yaptı. Hem oyuncularla hem de Fernando Santos ile görüşen Hasan Arat'ın bir hayli sinirli olduğu gözlendi. Santos'a ültimatom veren Arat, Ankaragücü ile oynanacak Türkiye Kupası maçında alınacak herhangi bir kötü sonucun ardından yolların ayrılacağını kendisine bildirdi.

ANKARAGÜCÜ MAÇI KRİTİK

Türkiye Kupası'nda Ankaragücü ile oynanacak maçta kötü bir sonuç alınması durumunda Fernando Santos ile kesin olarak yollar ayrılacak. Sezon sonuna kadar Serdar Topraktepe'yi takımın başına getirmeyi düşünen Beşiktaş yönetimi şimdiden hazırlıklara başladı.

Barış Alper Yılmaz dev kulüplerin radarında! Euro 2024 performansı göz kamaştırdı bonservisi arttı Barış Alper Yılmaz dev kulüplerin radarında! Euro 2024 performansı göz kamaştırdı bonservisi arttı

TAZMİNAT ÖDENECEK

Fernando Santos ile yapılan anlaşma gereği 500 bin euro tazminat ödenecek. Alacaklarını da alıp gitmek isteyen Fernando Santos ile sancılı bir şekilde yollar ayrılacak.


 

Editör: Aliye Tulum