Fenerbahçe’nin Konferans Ligi’ndeki rakibi belli oldu! Fenerbahçe’nin Konferans Ligi’ndeki rakibi belli oldu!

Beşiktaş, transferin son gününde kadrosunu güçlendirdi. Siyah-beyazlı ekibin yeni transferi Ernest Muci, İstanbul'a ulaştı. Arnavut futbolcu sağlık kontrollerinin ardından kendisini Beşiktaş'a bağlayan sözleşmeyi imzalayacak. Beşiktaş'ın yeni transferi Ernest Muci, İstanbul'a indikten sonra ilk açıklamalarını yaptı.

Beşiktaş İçin Elimden Geleni Yapacağım

Beşiktaş'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen 22 yaşındaki oyuncu, "Beşiktaş gibi büyük bir kulübe geldiğim için mutluyum. Statta taraftarlarla buluşmak için sabırsızlanıyorum. Arkadaşlarımla ve hocamızla tanışmak istiyorum. Beşiktaş için elimden gelenin en iyisini yapacağım." ifadelerini kullandı.

Muci transferi için konuşan Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, "Beşiktaş'a ve ülkemize hoş geldi. Çok uğraştık ama sonucu iyi oldu. Hayırlı olsun. Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ve PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi'ye çok teşekkür ederim. İnşallah Beşiktaş'ımıza çok katkı sağlayacak bir oyuncu aldık. Her şey çok güzel olacak. Kendisi de çok mutlu olacak." dedi.

Kartal Dövmesi Var

Muci'nin dövmelerine değinen Yücel, "Ensesini göstermek istiyorum. Kartal dövmesi var, doğum günü de 19.03. İnşallah Beşiktaş'a çok uğurlu gelecek. Kardeşimizin Instagram hesabı var, sürekli takip ediyor. Beşiktaşlılar onu takip etsin." şeklinde konuştu.
 

Editör: Şevval Başçakır