Okan Buruk'tan maç sonu hakeme eleştirisi: Eğer buna penaltı veriliyorsa hepsine versinler Okan Buruk'tan maç sonu hakeme eleştirisi: Eğer buna penaltı veriliyorsa hepsine versinler

Beşiktaş’ta 3 Aralık tarihinde yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul öncesi başkan adayı Serdal Adalı, İskenderun Beşiktaşlılar Derneği’ne ziyarette bulundu.

Hiçbir Beşiktaşlının Başını Önüne Eğdirmeyeceğiz

Üyelerle biraraya gelen Adalı, göreve geldikleri takdirde önceliği futbol takımına vereceklerinin altını çizdi. Serdal Adalı, “Yeni nesilde Beşiktaşlı oranı düşüyor. İlk yapmamız gereken buna çözüm bulmak. Bunun yolu da futbolda başarıdan geçiyor. Futbol takımını bir an önce ayağa kaldırmamız gerekiyor. Ayağa kaldırmak için de sponsor bulmak gerekiyorsa sponsor bulacağız, cebimizden vermemiz gerekiyorsa cebimizden vereceğiz. Hiçbir Beşiktaşlının başına önüne eğdirmeyeceğiz” dedi.

Beşiktaş Başkan Adayı-Serdal Adalı'dan iddialı sözler

Sırayla Tüm Sorunları Çözeceğiz

Futbol takımını çok konuştuğu için eleştirildiğine değinen Adalı, "Bugün neden olağanüstü kongreye gittik? Futbol takımı bu halde diye. Futbol takımını düzeltirsek gelirlerimizi de arttıracağız. Sırayla tüm sorunlarımızı çözeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Adalı, Beşiktaş futbol akademisi için yeni bir tesis inşa edeceklerini de söyledi. Serdal Adalı, "Bu tesisin adını da en çok hak edene vereceğiz. O tesise de Serpil Hamdi Tüzün’ün adını vereceğiz. Serpil Hamdi Tüzün Tesisleri, Beşiktaşımız’a büyük yetenekler kazandıracak. Daha önce bu projenin gerekirse kulüpten olan alacaklarım kullanılarak yapılması yönündeki talebimi eski yönetime iletmiştim ancak görünen o ki bunu yapmak yeni dönemde bize nasip olacak.'' şeklinde konuştu.