Tiyatro ve sinema dünyasının sevilen ismi Berna Laçin, aniden gelişen bir sağlık sorunu nedeniyle sahnelere geçici bir süreliğine ara verdiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından duyuru yapan Laçin, acilen ortaya çıkan ve yürümesinin dahi yasaklandığı ciddi bir omurilik sorunu ile karşı karşıya kaldığını ve çok acil ameliyata alınacağını ifade etti.

Yılın aşkı ortaya çıktı! Tuba Ünsal Hindistan’ın en zengin iş insanı Shirish Saraf ile birlikte Yılın aşkı ortaya çıktı! Tuba Ünsal Hindistan’ın en zengin iş insanı Shirish Saraf ile birlikte

Laçin'in Pamukkale'de gerçekleşecek olan tek kişilik oyunu "Hayal Satıcısı"nın yanı sıra, 7 Mart'ta İzmir ve 8 Mart'ta Bodrum'da sahneleyeceği oyunların iptal edildi.

Berna Laçin açıklamasında şunları söyledi:

ACİL AÇIKLAMA

Kul kurar kader gülermiş. Bu akşam şahane bir organizsasyon için Pamukkale’de tek kişilik oyunumu oynayacaktım Ardından 7 Mart Izmir ve 8 Mart Bodrum sahnesini yine “Hayal Satıcısı” oyunumla açacaktım. Acilen ortaya çıkan ve ne yazık ki benim için ciddi tehlike arzeden ve an itibari ile yürümemin dahi yasaklandığı bir omurilik sorunum nedeni ile çok acil ameliyata girmek zorundayım. E bunca yük ve baskı elbet kendini bedende de baskı olarak gösterecekti, ne yaşarsak bedende hastalık olarak karşımıza çıkıyor

 Tüm seyircilerden çok çok özür diliyorum . İyi günlerde görüşmek üzere , o güne kadar dualarınızı beklerim,

Sevgiler, saygılar...

Not: Biliyorum çok kişi arayacak ama şimdi açamıyorum çünkü doktorlarla görüşüyorum. Kusura bakmayın ve merak etmeyin olsun bitsin hepinizin bir kahvesini içerim"

Berna Laçin'in bu ani sağlık sorunu, sanat camiasında ve hayranları arasında büyük üzüntü yarattı. Tüm sanatseverler, sevilen oyuncunun en kısa sürede sağlığına kavuşmasını ve yeniden sahnelerdeki yerini almasını dört gözle bekliyor.

Editör: Nigar Topcu