Oyuncu Bergüzar Korel, kızı Leyla'yı dünyaya getirmesinin ardından setlere geri dönmeye hazırlanıyor. Korel, Sky Film‘in imza attığı “On Saniye” adlı sinema filminde kamera karşısına geçecek. Korel‘e başrolde Bige Önal eşlik ediyor.

Oyuncu Bergüzar Korel, kızı Leyla'yı dünyaya getirmesinin ardından setlere geri dönmeye hazırlanıyor. Korel, Sky Film‘in imza attığı “On Saniye” adlı sinema filminde kamera karşısına geçecek. Senaryosunu Erdi Işık’ın yazdığı filmin yönetmen koltuğunda Ceylan Özgün Özçelik oturacak.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; yarın Balat‘ta sete çıkacak olan filmde Bergüzar Korel‘e başrolde Bige Önal eşlik ediyor.

Bergüzar Korel’in “Zeynep”, Bige Önal’ın “Elif” rolünü canlandıracağı filmde bir anneyle, öğretmenin etkileyici hikayesi beyazperdeye aktarılacak. “On Saniye“de Bergüzar Korel‘in kızını minik yetenek Defne Burnaz canlandıracak.

1 milyonluk soru ve cevabı! Kim Milyoner İster Rabia Birsen Güvercin nereli ve kaç yaşında? Rabia Güvercin kimdir? 1 milyonluk soru ve cevabı! Kim Milyoner İster Rabia Birsen Güvercin nereli ve kaç yaşında? Rabia Güvercin kimdir?

Setlere hızlı bir dönüş yapan Bergüzar Korel filmi bitirdikten sonra ağustos ayında da OGM Pictures‘ın Amazon Prime için çekeceği ilk yerli dizi olan “Kanlı Yayın“da başrol oynayacak. 8 bölümlük diziyi Can Ulkay yönetecek.