Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, Londra’da aldıkları evi ünlü bir mimara emanet etmişti. Ancak bu yıl İstanbul’daki projeleri nedeniyle dönüş yapmak zorunda kaldılar.

Londra Hayalleri Yarım Kaldı

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, çocuklarının okul kayıtlarını da İstanbul’a aldıran çift, Türkiye’de yeni projelerle hayranlarının karşısına çıkacak.

Yıllardır elini gizleyen Mehmet Şef, başına gelen olayı ilk kez anlattı! Yıllardır elini gizleyen Mehmet Şef, başına gelen olayı ilk kez anlattı!

Bergüzar Korel 'Annem Ankara' Dizisiyle Ekranlarda

Bergüzar Korel, BKM’nin Kanal D için hazırladığı “Annem Ankara” dizisiyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Senarist Başak Angigün’ün kendi annesinin yaşam mücadelesinden esinlenerek yazdığı bu projede Korel, güçlü bir hikaye ile izleyiciyi derinden etkileyecek.

Halit Ergenç 'Kral Kaybederse' İçin Görüşüyor

Reklam filmleriyle adından söz ettiren Halit Ergenç, OGM’nin Star TV için hazırladığı “Kral Kaybederse” dizisiyle görüşmelerini sürdürüyor. Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler'in oturması planlanıyor. Ünlü aktör, son kararını vermek için senaryonun tamamlanmasını bekliyor.

Londra'dan İstanbul'a dönüş yapan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, yeni projeleriyle yine ekranlarda fırtınalar estirecek!

Editör: Nigar Topcu