Beren Saat'ten dikkat çeken 8 Mart paylaşımı!

Ünlü oyuncu Beren Saat sosyal medya hesabından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'ne özel bir paylaşım yaptı. Saat, 'Aydınlık Türkiye için benim hâlâ umudum var' dedi. İşte Beren Saat'in o paylaşımı...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Birleşmiş Milletler tarafından ilan edilen ve temelinde kadınların hak ve özgürlüklerinin güvence altına alınması bulunan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde; ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından art arda mesajlar paylaştı.

Oyunculuğa ilk başladığı zamanlarda Nusaybin'de çekilmiş bir fotoğrafını Instagram'dan paylaşan Saat, aydınlık bir Türkiye için umudunun olduğunu söyledi. 

Ünlü oyuncu şu ifadeleri kullandı:

"20 yaşındayım, 'Nasıl iyi oyuncu olurum' diye çok çalışıp, geleceğimle ilgili hayaller kuruyorum. İstanbul'a taşınıp, set için Nusaybin'e gitmişim. Yoruluyorum ama korkmuyorum. Hayallerim, umutlarım ve özgürlüğüm var. Önümde sonsuz seçenek var. Kız çocukları ve her yaştan kadının benim gibi hissedebileceği, fırsatlar bulabileceği, aydınlık Türkiye için benim hâlâ umudum var. 8 Mart Kadınlar Günümüz kutlu olsun."

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN