BBP Lideri Mustafa Destici canlı yayında 2 partiyi Cumhur İttifakı'na davet etti!

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Destici, bir canlı yayın programına katılarak İYİ Parti ve Yeniden Refah Partisi'nin Cumhur İttifakı'na katılmasını istediğini söyledi. İşte Mustafa Destici'nin o sözler...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Altılı Masa toplantısı sonrasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener "Görüş ve önerilerimiz kesin bir biçimde reddedildi.

Bu aşamada 6'lı masa bir ortak akıl platformu olmaktan çıktı. Buna boyun eğmeyiz." açıklamasını yaptı. Akşener, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yerine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a yönelik adaylık çağrısında bulundu. 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Destici, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açıklamalarını değerlendirdi.

Destici, “İYİ Parti’nin hatta Yeniden Refah Partisi’nin de Cumhur İttifakı’na katılmasından da memnuniyet duyabiliriz. Milli ve manevi değerlere sahip; devletin varlığını ülkenin bütünlüğünü milletin istiklalini önceleyen, teröre ve PKK’ya karşı net tavır ortaya koymuş olan siyasi partilerin Cumhur İttifakı’na katılmasından BBP olarak memnuniyet duyarız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da Cumhur İttifakı’na çizdiği çerçeve buydu” ifadelerini kullandı.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN