Bakırköy Yeşilyurt Rauf Orbay Caddesi'nde meydana gelen feci kaza, bölgeyi derin bir üzüntüye boğdu. Tırın alçak olan köprüye çarpması sonucu meydana gelen çarpışma, tırın bir otomobilin üzerine devrilmesine neden oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski danışmanından Istakozlu paylaşıma olay sözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski danışmanından Istakozlu paylaşıma olay sözler

Olay yerine yapılan ihbar üzerine hızla harekete geçen itfaiye, sağlık ve polis ekipleri, kısa sürede kaza bölgesine intikal etti. Polis ekipleri, güvenlik önlemleri alarak bölgeyi trafiğe kapattı ve olayın detaylarını incelemeye başladı.

İtfaiye ekipleri, araç içerisinde sıkışmış durumda olan 4 kişiyi kurtarmak için yoğun çaba sarf etti. Ancak ne yazık ki, yapılan tüm müdahalelere rağmen otomobilde bulunan 4 kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.

Kazanın ardından, tır şoförü olay yerinde gözaltına alındı ve adli makamlar tarafından soruşturma başlatıldı. İstanbul Valiliği ise yaptığı açıklamada, Havuzlu Kavşağı alt geçidinde gerçekleşen kaza sonucu 2'si çocuk 4 kişinin hayatını kaybettiğini bildirdi. 

Editör: Amine Ebrar