Bakan Özer duyurdu: 2023 öğretmen atamasında rehber öğretmenlere öncelik verilecek

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Rehber Öğretmen ataması için müjde verdi: '2023 öğretmen atamasında rehber öğretmenlerimize her okulda en az bir tane rehber öğretmen olacak şekilde öncelik vermeyi planlıyoruz' dedi. Rehber öğretmen ataması ne zaman? Rehber öğretmen atamaları 2023 tarihi belli mi?

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer katıldığı bir programda, 2023 öğretmen atamaları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Özer; rehber öğretmenlere her okulda en az bir tane olacak şekilde öncelik vermeyi planladıklarını dile getirdi. Bu kapsamda Rehber öğretmen ataması ne zaman? Rehber öğretmen atamaları 2023 tarihi belli mi? gibi soruların yanıtları da araştırılmaya başlandı. İşte konu hakkında tüm detaylar...

REHBER ÖĞRETMEN ATAMASI NE ZAMAN?

Atama bekleyen milyonlarca rehber öğretmenini heyecanlandıran açıklama Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den geldi. 2023 yılında öğretmen atamalarıyla ilgili önemli açıklamalar yapan Bakan Özer, rehber öğretmenlere her okulda en az bir tane olacak şekilde öncelik vermeyi planladıklarını duyurdu.

Rehber öğretmen atamaları 2023 tarihi ise henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak konu hakkında güncel bir açıklama gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN