Fenerbahçeli taraftarla sık sık bir araya gelen Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım sarı-lacivertli gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Daha önce Jose Mourinho'yu getireceğini söyleyerek gündeme bomba gibi düşen Yıldırım, yine başarılı teknik direktör hakkında açıklamalarda bulundu.

Yıldırım'ın açıklamaları şöyle:


BİZ İKİNCİ OLDUĞUMUZDAKAFAMIZI YORGANA SOKUP EVDEN ÇIKAMIYORDUK

"Ben olduğum sürece bizi şampiyon yapmazlar diyen bir başkan adayının aday olmaması lazım. 60 bin üye var gelin bu kulübe sahip çıkın. Dün akşamki sevinç beni üzdü. Biz ikinci olduk bunlar gece eğleniyor. Biz ikinci olduğumuzda kafamızı yorgana sokup evden çıkmıyorduk. Biz Fenerbahçe’yi şampiyon yapacağız. Şampiyon olma mecburiyetindeyiz.


GÖRÜŞECEĞİZ VE GETİRECEĞİZ

Son dakikada yıkıldık! A Milli Takım Polonya'ya 2-1 mağlup oldu Son dakikada yıkıldık! A Milli Takım Polonya'ya 2-1 mağlup oldu

Mourinho’yu getireceğiz dedik. İnşallah hafta sonu gidiyorum, görüşeceğiz ve getireceğiz. Kaliteli ve herkesin tanıdığı oyuncuları alacağım. Şampiyon olurken kimseyi tanımam. Hakkımızı yiyen kim olursa ezer geçerim."

Aziz Yıldırım, "Kaliteli ve herkesin tanıdığı oyuncuları alacağım. Şampiyon olurken kimseyi tanımam. Hakkımızı yiyen kim olursa ezer geçerim." diye konuştu.

Editör: Gülşah Yıldız