Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, suikast sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'i Beştepe'de ağırladı. Görüşmenin ardından Erdoğan'a teşekkürlerini sunan Ayşe Ateş, "Suçu ve suçluyu öven her kim varsa dün ne söylediğine bakarak yarın ne konuşacağını düşünsün" dedi.

KİMSENİN YAPTIĞI YANINA KÂR KALMAYACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Beştepe'de görüştükten sonra Ayşe Ateş'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

"Sayın Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan, beni ve kızlarımı makamında kabul etti. Büyük bir nezaketle ağırladığı ve yaklaşık bir buçuk saat boyunca süren görüşmeye Sayın Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve Cumhurbaşkanı’mızın Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da eşlik etti. Sayın Cumhurbaşkanı’mız beni ve kızlarımı tek tek dinledi. Kızlarıma hediye verdi. Şahsına sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'silahlı saldırı' tepkisi: Çeteler ve siyasi uzantıları iyi bilsin... Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'silahlı saldırı' tepkisi: Çeteler ve siyasi uzantıları iyi bilsin...

Sayın Cumhurbaşkanı’mızla gerçekleştirdiğimiz görüşme hakkında bilgi almak için arayan bütün basın mensuplarına kısa bir özet geçeceğim: Bugüne dek Sayın Cumhurbaşkanı’mızın sessizliğinden güç alarak tehdit ve iftiraları ile bize hayatı zindan eden, çocuklarımın aldığı nefesi burnundan getiren, suçu ve suçluyu öven her kim varsa dün ne söylediğine bakarak yarın ne konuşacağını düşünsün. Çünkü adalet yerini muhakkak bulacak, hiç kimsenin yaptığı yanına kâr kalmayacak."

Editör: Nigar Topcu