İddianame tamamlandı! Dilan-Engin Polat çifti için rekor hapis istemi İddianame tamamlandı! Dilan-Engin Polat çifti için rekor hapis istemi

Ahmet Mümtaz Taylan'ın sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, evlilikle ilgili bakış açısını şu sözlerle açıkladı: "Çok erken evlendim. 19 yaşında evliydim. Evlilik, insan doğasına uygun bir kurum değil." Aydan Şener, 1983 yılında eski futbolcu Ayhan Akbin ile evlenmiş, ancak 1991'de boşanmıştı.

Programda oyunculuk sektörüne ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Aydan Şener, şu sözleri dile getirdi: "İnsanlık vasfımız gereği vefalı olmalıyız. Ben de vefalı biri olduğumu söyleyebilirim. Ancak maalesef sektörümüzde vefa pek bulunmuyor. Vefasızlıkla karşılaştığımda intikam almıyorum, ancak yaşadıklarımı unutmam ve bir daha görüşmem. Şu an çok mutluyum. Geçmişte isyan ettiğim, haksızlıklarla karşılaştığım, dedikodulardan üzüldüğüm zamanlar oldu. 'Keşke bu işi yapmasaydım, şöhretli olmasaydım, sıradan insan olsaydım' diye düşündüğüm dönemler yaşadım. Ancak artık kesinlikle böyle düşünmüyorum. Şöhretimin ve insanların sevgisinin tadını çıkarıyorum."