Deniz Akkaya'ya şok! Yakalama kararı çıkarıldı Deniz Akkaya'ya şok! Yakalama kararı çıkarıldı

Aslında bir izdivaç programı olan Aşk Adası yarı Kısmetse Olur yarı Survivor gibi bir yarışma programı. Saba Tümer ile Aşk Adası ne zaman hangi kanalda başlayacak? Sosyal medyada ilk tanıtım videosu yayınlanan Aşk Adası görüntülerinin ardından en çok arananlardan biri haline gelen Aşk Adası yarışması Saba Tümer'le ne zaman başlıyor sorusu araştırılıyor.

AŞK ADASI NE ZAMAN HANGİ KANALDA BAŞLAYACAK?

Aşk Adası Saba Tümer Ne Zaman Başlayacak

İngiltere'de yayınlanan ve çok tutulan bir programın Türk versiyonu olan Aşk Adası gündeme bomba gibi düştü. Türk oyuncu Ekin Su'nun da katılarak bir sezonda şampiyon olduğu Love Island'da sık sık erotik anlar da yaşanıyor. Aşk Adası adıyla Türkiye'de de yeni bir program başlıyor.

AŞK ADASI HANGİ KANALDA?

Aşk Adası Gain'de yayınlanacak. 

Aşk Adası tanıtım videosunda  "Issız bir adaya düşseniz yanınıza ne alırdınız? Bıcır bıcır sevgili, kocaman bir ev, yüzme havuzu, yaz partileri, sınırsız eğlence? Böyle ada mı olur demeyin, yeteri kadar hayal edersek istediğimiz her şey olur! Biz de sizin için tam olarak böyle bir hayal kurduk ve artık bu hayali yaşayacak şanslı adalılar ile tanışma zamanı..." ifadeleri kullanıldı.

Editör: Hatice Kübra