Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, pahalı harcamalarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kazağa 160 bin TL vermesiyle eleştirilen Doğan şimdi ise tüylü terliğine 42 bin TL vermesiyle magazin gündemine oturdu.

Topuklu ayakkabı alışkınlığından söz eden Doğan, rahat giyinmeyi tercih ettiğini ve tüylü terlikleriyle geldiğini söyleyerek, topuklu ayakkabılarla da rahat edebildiğini belirtti.

"MÜDAHALE ETMİYORUM"

Dilan ve Engin Polat soruşturması tamamlandı! İşte istenen ceza Dilan ve Engin Polat soruşturması tamamlandı! İşte istenen ceza


27 Şubat'ta eşi Arda Turan ile 7. evlilik yıldönümlerini kutlayacaklarını söyleyen Turan, 10. yıllarında ise dostları ve aileleriyle bir davet düzenlemeyi düşündüklerini dile getirdi. Sosyetik güzel, "Tekrar gelinlik giymem ama özel yıldönümleri kutlanmalı" dedi.
Arda Turan'ın giyim tarzına fazla müdahale etmediğini söyleyen Doğan, "Arda'ya takım elbiseyi çok yakıştırıyorum. Beyaz gömlek ve siyah klasik takım tercihimiz. Zaten klasik çizgileri seviyorum" ifadelerini kullandı.

Editör: Nigar Topcu