Fenerbahçe'nin genç yeteneği Arda Güler,Real Madrid ile sözleşme imzaladığı andan itibaren Avrupa'nın da en çok merak edilen futbolcularından birisi oldu. Kariyeri ile çok konuşulan Arda Güler aşk hayatı ile de gündeme geldi. Herkes Arda Güler'in sevgilisi kim? sorusunu merak ediyor. Peki Arda Güler 'in sevgilisi Duru Nayman kimdir? Arda Güler 'in sevgilisi Duru Nayman kaç yaşında nereli? Duru Nayman hakkında herşey haberimizde..

BFK hangi takım? BFK hangi takımın kısaltması? MBFK nedir hangi takımdır? BFK hangi takım? BFK hangi takımın kısaltması? MBFK nedir hangi takımdır?

Şu sıralar kariyeriyle olduğu kadar aşk hayatıyla da merak edilen Arda Güler, Galatasaray'ın oyuncusu Duru Nayman ile yeni bir aşka yelken açtı. Çift son olarak aileyle birlikte yemekte görüntülendi.  Arda Güler'in Galatasaray Basketbol Takımı'nın oyuncusu Duru Nayman ile aşk yaşaması gündemdeyken genç sporcunun aileye de girdiği gözlerden kaçmadı.  Uzun süredir birlikte olan ve İspanya'ya da birlikte giden çiftten yeni görüntü geldi. Arda Güler'in ailesi ve sevgilisiyle Madrid'teki bir Türk restaurantında çekilmiş yeni görüntüsü ortaya çıktı.

DURU NAYMAN KİMDİR?

Duru Nayman (18), 2005 doğumlu Galatasaray Kadın Basketbol takımında 23 numaralı forma ile Guard pozisyonunda oynayan Türk sporcudur.Günümüzde Galatasaray Kadın Basketbol takımında forma giyen Duru Nayman, eskiden Fenerbahçe'de oynamıştır.

Geçtiğimiz günlerde Madrid'e seyahat eden ünlü futbolcu Arda Güler'in yanında 18 yaşındaki Galatasaraylı oyuncu Duru Nayman'ın olduğu görüldü. Galatasaray Kadın Basketbol takımında oynayan Duru Nayman daha önce de Fenerbahçe'de oynamıştı.