Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti, UEFA Şampiyonlar Ligi'nin ilk haftasında yarın Almanya'nın Union Berlin takımına karşı oynayacakları maç öncesinde Madrid'deki Real Madrid Spor Tesislerinde basın toplantısı düzenledi ve Arda Güler'in durumu hakkında önemli bir açıklama yaptı.

Ancelotti, Arda Güler'in uzun bir sakatlık döneminin ardından sağlığına kavuştuğunu ve 25 Eylül Pazartesi gününden itibaren takımın antrenmanlarına katılacağını duyurdu.

resim_2023-09-19_224555192

Bu haber, Arda Güler'in yaklaşık iki aylık aradan sonra tekrar sahalara döneceği heyecanını taraftarlar ve futbol camiası için büyük bir merakla bekliyor.

Arda Güler, temmuz ayı sonunda sağ dizindeki menisküs sakatlığı nedeniyle ameliyat olmuş ve bu süreçte takımdan ayrı kalmıştı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Trabzonspor'dan bakın ne talep etti: Yüzde 25'i bizim! Gençlik ve Spor Bakanlığı, Trabzonspor'dan bakın ne talep etti: Yüzde 25'i bizim!

"SAKATLIĞI BİTTİ"

Ancelotti, Arda Güler'in antrenmanlara başlamasıyla ilgili olarak, "Arda iyi durumda. Sakatlığı bitti. Bireysel antrenmanlarını tamamladı. Pazartesi gününden itibaren takımla çalışmalara başlayacak." açıklamasını yaparak, genç oyuncunun geri dönüşünün yakın olduğunu söyledi.