Ülke'de yaşanan şiddet olaylarına bir yenisi eklendi. Gün ortasında yaşanan silahlı çatışma dehşete düşürdü.

Antalya'nın Kepez ilçesinde bir kıraathanede, saat 14.00 sıralarında silahlı çatışma yaşandı. Kıraathanede bir araya gelen iki grup, iddiaya göre, alacak anlaşmazlığından tartıştı.

Evine gelen polisi bıçakladı! 'Ben peygamberim, cumhurbaşkanıyım' Evine gelen polisi bıçakladı! 'Ben peygamberim, cumhurbaşkanıyım'

Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle taraflar, pompalı tüfek ve tabancalarla çatıştı. İhbarla adrese çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Bu sırada 2 şüphelinin kıraathanenin çatısına çıkıp kaçmaya çalışması ve polisin 'At silahı' uyarısı da kameralara yansıdı.

Antalyada Kiraathanede Silahli Catisma 32167 (1)

'ARACIMIN ARKASINDA DURANI VURURUM'

Çatışmada 7 kişi, çeşitli yerlerinden yaralandı. Adı öğrenilemeyen 1 kişi, uzun süredir çocuğu için ambulans beklediğini öne sürüp, yaralı oğlunu kendi aracıyla hastaneye götürmek istedi. Ekipler izin vermeyince, Aracımın arkasında duranı vururum diyerek aracına binmek isteyen şüpheliye, polis müdahale edip, gözaltına aldı. Sağlık ekipleri de 7 yaralıya ilk müdahaleyi olay yerinde yapıp, ambulanslarla hastaneye götürdü. Polis olayla ilgili toplam 12 kişiyi gözaltına aldı. Olay yeri inceleme ekipleri kıraathane önündeki mermi kovanlarında inceleme yaptı.

Bir görgü tanığı, iki gruptakilerin birbirini tanıdığını belirterek, Buraya konuşmaya geldiler. Sonra biri araya giriyor ve arkadaşlarını çağırıyor. Bir anda olay patladı diye konuştu.

Şüphelilerin olay yerine geldiği 7 araç ise çekiciyle bulunduğu yerden alınıp, emniyet otoparkına götürüldü.

Antalyada Kiraathanede Silahli Catisma 32167 (3)

Editör: Nigar Topcu