Altın güne düşüşle başladı! Altın kaç TL? Altın alış satış fiyatları ne? Gram altın ne oldu? Altın piyasası son dakika

Altın fiyatları bugün 25 Ocak güne düşüşle başladı. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Piyasalarda son durum ve altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Altın fiyatları 25 Ocak Çarşamba gününe aşağı yönlü seyirle başladı. Yeni yılla birlikte altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik devam ediyor. Düğün nişan yapacak olanlar ve yatırımcılar ''gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar, kaç TL? Altının gramı ne oldu? Çeyrek ve gram altın yükseldi mi? Çeyrek altın fiyatı, yarım altın fiyatı, Cumhuriyet altını fiyatı, Ata altın fiyatını ne kadar? Bilezik fiyatları nedir? sorularının cevaplarını arıyor. Altın piyasalarında son dakika fiyatları sizler için derledik..

ALTIN NE KADAR? ALTIN DÜŞÜŞLE BAŞLADI

Altın kazançlarının bir kısmını geri vererek güne düşüşle başladı. Altın kazançlarının bir kısmını geri vererek güne düşüşle başladı. Gram altın 1165 liradan işlem görüyor. Gram altının önceki kapanışı 1171 lira seviyesiydi.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın 1905 lira seviyesinde bulunuyor. Çeyrek altın, salı gününü 1914 liradan tamamlamıştı.

YARIM ALTIN KAÇ TL?

Yarım altın 3809 liradan satılıyor. Yarım altın, haftanın ikinci gününü 3829 lira seviyesinde noktalamıştı. Önceki kapanışı 7635 lira olan cumhuriyet altını, 7596 liradan fiyatlanıyor. Ons altın ise 1926 dolar. Ons altın, salı gününü 1937 dolardan tamamlamıştı. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN