Altın fiyatları son dakika! Çeyrek ve gram altın fiyatları 10 mart! Altın alış satış fiyatları ne? Altın kaç TL? Gram altın ne oldu? Altın son dakika

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik sürüyor. Yatırımcılar döviz kuru ve ons altından etkilenen altın fiyatlarında piyasalardan gelen güncel rakamları merak ediyor. Vatandaşlar altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? altının gramı ne oldu? sorularına cevap arıyor. Peki altın fiyatları ne oldu? Gram altın yükselecek mi? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatları son dakika durumu haberimizde..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeni yılla birlikte altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik devam ediyor. Düğün nişan yapacak olanlar ve yatırımcılar ''gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar, kaç TL? Altının gramı ne oldu? Çeyrek ve gram altın yükseldi mi? Çeyrek altın fiyatı, yarım altın fiyatı, Cumhuriyet altını fiyatı, Ata altın fiyatını ne kadar? Bilezik fiyatları nedir? sorularının cevaplarını arıyor. 

GRAM ALTIN NE KADAR? ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Altın, haftanın son işlem gününe yatay seyirde başladı. Gram altın, önceki kapanışıyla aynı seviye olan 1115 liradan işlem görüyor. Çeyrek altın ise perşembe gününü tamamladığı seviye olan 1824 TL'den satılıyor. Yarım altın ise 3647 liradan alıcı buluyor. Yarım altın, haftanın dördüncü gününü 3648 lira seviyesinde tamamlamıştı.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Cumhuriyet altını da yeni günde değişim göstermeyerek 7275 TL'den fiyatlanıyor. Ons altın ise 1831 dolar. Ons, perşembe gününü hızlı bir yükselişle 1831 dolar seviyesinde noktalamıştı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN