Dünyanın en iyi 30 takımı açıklandı! Türkiye'den ise 2 takım var Dünyanın en iyi 30 takımı açıklandı! Türkiye'den ise 2 takım var

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Trabzonspor maçındaki futbolculara ve teknik heyete yapılan saldırının ardından 2 Nisan'da yapılacak olağanüstü kongreye ilişkin tüm aksiyonları değerlendirecek. Koç, kritik kongre öncesinde dün akşam, camiada önceden yöneticilik yapmış önemli isimlerle bir iftar programında buluştu. Bu programda, kulübün geleceğine dair fikir alışverişi gerçekleştirildi.

KONGRE ÖNCESİ HAREKETLİLİK

Ali Koç'un, kulübün önde gelen isimleriyle yaptığı değerlendirmelerin ardından bugün Ankara'da çeşitli ziyaretler gerçekleştireceği bildirildi. Aynı zamanda Koç, akşam saatlerinde yargı mensuplarıyla bir iftar yemeğinde buluşacak. Bu buluşmada, kulübün güncel durumu ve geleceğine ilişkin konuların ele alınması bekleniyor.

CUMA GÜNÜ YÜKSEK DİVAN KURULU TOPLANACAK

Dün Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde iftar programı gerçekleştiren Koç bugün de Ankara'da. Ali Koç'un yaptığı bu görüşmeler 2 Nisan'da yapılacak kurul öncesi fikir alışverişi ve davet üzerine olduğu düşünülmekte. Dünkü iftar programına davet edilmesine rağmen katılmayan Eski Fenerbahçe Spor Klübü Başkanı Aziz Yıldırım'da hâlâ bazı kesimlerce eleştirilmeye devam etmekte. Fenerbahçe ayrıca cuma günü Yüksek Divan Kurulu üyeleriyle bir toplantı gerçekleştirecek.