AKPli Mehmet Metiner deprem üzerinden siyaset yaptı! Tepkiler üzerine sildi

Türkiye'yi derinden sarsan 7.7 ve 7.6'lık depremin en ağır hasarı verdiği illerin başında Adıyaman geliyor. AK Parti Adıyaman eski Milletvekili Mehmet Metiner deprem felaketi üzerinden siyaset yaptı. Paylaşımı büyük tepki alınca ise silmek zorunda kaldı. İşte Mehmet Metiner'in depremden sonra tepki çeken açıklamaları..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kahramanmaraş merkezli depremde en çok yıkımın olduğu illerin başında Adıyaman geliyor. Adıyaman'da hala enkaz altında olan vatandaşlar varken, AK Parti eski milletvekili Mehmet Metiner'den skandal bir paylaşım geldi. Deprem felaketi üzerinden siyaset yapmaya kalkışması büyük tepki topladı. Metiner, "Ölenleri geri getiremeyiz. Üzüntümüz sonsuz. Lakin Adıyaman’ımızı yeniden onaracak Reis’imiz var" paylaşımı yaptı. Gelen tepkiler üzerine de o paylaşımını silmek zorunda kaldı. 

Mehmet Metiner, depremin ardından sosyal medya hesabından, "Adıyaman’ımızın hali harap. Hükümetimiz daha fazlasını yapmalı. Hala enkaz altında olan hemşehrilerim var. Yüreğimiz kan ağlıyor" dedi. Metiner'in gönderisine Hamza Temur isimli bir kullanıcı, "Adıyaman yıkık, Adıyaman yalınız, Adıyaman üşüyor. Kahta'da 48 vatandaşımızı an itibarıyla kaybettik" diye yazdı. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN