Twitter'da Misvak Caps isimli sayfa yaptığı paylaşım ile AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin'i hedef aldı.

İşte Misvak Caps'in o paylaşımı:

Özlem Zengin'in Ak Parti'ye zarar verdiğini düşünüp aday olmasını istemeyenler online mı? 'YA İZZET YA ZİLLET'

NE OLMUŞTU

Yeniden Refah Partisi'nin AKP'ye sunduğu 30 maddelik teklif içinde kamuoyundan yoğun tepki çeken 6284 sayılı kanunun kaldırılması talebine dair CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin'in açıklama yapmasını istedi.

AKP'li Zengin şunları söyledi:

Bakan Nebati'den Akşener'in 'Kayıp Balık Nemo' sözlerine flaş yanıt! Bakan Nebati'den Akşener'in 'Kayıp Balık Nemo' sözlerine flaş yanıt!

'Bu konu muhakkak suretle Yeniden Refah Partisi'nin gündemindedir, aynen Saadet Partisi'nin gündeminde olduğu gibi. Saadet Partisi de defaatle İstanbul Sözleşmesi'nden çıkılmasıyla alakalı, 6284 ile alakalı görüşlerini çokça kamuoyuyla paylaştı. Yeniden Refah Partisi'nin görüşüdür. Sayın Bakanımız Derya Yanık da bu konuda bir açıklama yaptı. Sayın Binali Yıldırım'ın da ifade ettiği gibi 'Bu konu hiç gündeme gelmedi bu konuşmada.' 6284 sayılı kanun, bizim için önemli bir konudur ve kırmızı çizgimizdir. Sayın Cumhurbaşkanımızla yaptığımız toplantılarda da katılan tüm kadın STK'lerin de var olduğu toplantılarda da bu aynen böyle zaten ifade de edilmiştir.'